Záruka

Certifikovaní instalační technici "Certified Pro" mohou svým zákazníkům nabídnout prodlouženou záruku:

Pro certifikované instalační techniky "Certified Pro" v oblasti vytápěných podlah

Warranty - FH visualCertifikovaní instalační technici "Certified Pro" mohou nabídnout až 20 let záruky Total Care na instalace podlahového topení Raychem. Systém podlahového topení instalovaný certifikovaným instalačním technikem získá 8 let záruky navíc ve srovnání s 12-ti letou zárukou Total Care.

Total Care = zajistí vše potřebné pro teplou podlahu
V případě, že náš produkt přestane fungovat a nebudeme schopni ho opravit, vám poskytneme nový produkt a zaplatíme náklady na jeho instalaci. Rovněž se postaráme o to, aby podlahová krytina byla opravena nebo vyměněna na ekvivalentní úrovni.

Plný text záruky
  

Pro certifikované instalační techniky "Certified Pro" v oblasti okapových žlabů

Certifikovaní instalační technici "Certified Pro", kteří absolvovali školení o střechách a okapových žlabech, mohou svým zákazníkům poskytnout prodlouženou záruku v délce 12-ti let na kabeláž a 6 let na řídicí jednotky u produktů na rozpouštění sněhu v okapových žlabech.

Warranty - Gutters

Jak můžete prodlouženou záruku získat?

Aby bylo možné získat prodlouženou záruku, musí být instalace provedena certifikovaným instalačním technikem "Certified Pro" a zaregistrována prostřednictvím našeho webu. Svou instalaci můžete zaregistrovat zde.


Inspired Solutions for a Changing World